MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2023 III ETAPAS

Šeštadienio rytą  Vilniaus NBA krepšinio mokykloje būriavosi gausybė darželinukų, jų tėvelių bei mokytojų, kuriuos į finalinį „Lietuvos mažųjų žaidynių 2023“ renginį sukvietė Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Vaikai kartu su lydinčiomis mokytojomis dalyvavo dvylikoje skirtingų rungčių, tokių kaip krepšinis, tenisas, lengvoji atletika, tinklinis, ledo ritulys, plaukimas, meninė gimnastika, regbis, masažas, draugystės alėja, fotosienelė bei golfas.

Festivalyje vaikus aplankė ir sveikino olimpietė biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė, kuri džiaugėsi vaikų fiziniu aktyvumu bei išdavė paslaptį, kad pasiekti sporto aukštumu įmanoma tik tada, jei mėgaujiesi tuo, ką darai.

Gražaus renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti „Lietuvos mažųjų žaidynių“ medaliais, prizais bei „aukso“ taure.

Dėkojame RIUKKPA ir LTOK už puikų renginį. Ačiū mokytojams Karoliui ir Ugnei lydėjusiems mūsų šauniąją komandą ir padėjusiems įveikti užduotis. Ačiū tėveliams, kurie ne tik atlydėjo vaikučius į renginį, bet ir buvo nuostabūs sirgaliai.

REKVIZITAI

Kodėlčiukas, Vilniaus Lopšelis – Darželis

Įmonės kodas: 190031459

Adresas: Laisvės pr. 59, LT – 07190 Vilnius

Telefonas: (85) 241 3988

Darbo laikas: I–V 06.30 – 18.30