Pedagogai

 

Eil.

Nr.

Vardas, Pavardė

Kvalifikacinė

kategorija

Pareigos

Išsilavinimas

1

Gabija Adomavičienė

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

2

Karolis Antanaitis

Mokytojas

Fizinio lavinimo mokytojas

Aukštasis

3

Edita Balčiūnaitė

Vyr. mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

4

Kristina Balčiūnienė

Vyr. mokytoja

Meninio ugdymo mokytoja

Aukštasis

5

Gabrielė Balkevič

(Vaiko priežiūros atostogose)

Vyr. mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

6

Anželika Baužienė

Be kvalifikacinės kategorijos

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Studentė

7

Liudvika Bielunskienė

Mokytoja metodininkė

Mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

Aukštesnysis

8

Ramunė Bernatavičienė

Vyr. mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

9

Žydrė Bojarūnienė

Vyr. mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

10

Rožė Butkienė

Mokytoja metodininkė

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštesnysis

11

Diana Chadzevičienė

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

12

Kristina Chorocejienė

Mokytoja

Logopedė

Aukštasis

13

Rasa Čeplinskienė

Vyr. mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

14

Almira Džiovėnienė

Vyr. auklėtoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

15

Ingrida Gražienė

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

16

Loreta Jankaitienė

Mokytoja metodininkė

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

17

Viktorija Kasperavičiūtė

Be kvalifikacinės kategorijos

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Studentė

18

Irena Lazauskienė

Vyr. mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštesnysis                  

19

Audinga Lesniauskienė

(vaiko priež. atostogos)

Vyr. mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

20

Danutė Meškėnienė

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštesnysis

21

Alona Miniotienė

Vyr. logopedė

 Logopedė

Aukštasis

22

Jolanta Miškinienė

Mokytoja metodininkė

Mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

Aukštesnysis

23

Jurgita Mudrauskienė

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

24

Dovilė Petkevičienė

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą/sk.pavaduotoja 

Aukštasis

25

Ugnė Potiejūnienė

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

26

Daiva Rupkuvienė

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

27

Virginija Sauliūtė-Darvydė

Mokytoja ekspertė

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

28

Neringa Stankuvienė

Be kvalifikacinės kategorijos

Soc. pedagogas

Aukštasis

29

Silvija Šneideraitytė

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

30

Valentina Ščerbinkaja

Vyr. mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

31

Aurelija Švedkauskė

(Vaiko priežiūros atostogose)

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

32

Lina Tuzienė

Mokytoja metodininkė

Mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

33

 Daiva Ulybinienė

Vyr. mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

34

 Dalia Uždavinienė

Mokytoja metodininkė

 Mokytoja dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

35

Evelina Užubalienė

Mokytoja metodininkė

 Mokytoja dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

36

Jūratė Vaičiulienė

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

37

Jovita Valiuškevičiūtė

Mokytoja

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

38

Jurgita Valiuškevičiūtė

Be kvalifikacinės kategorijos

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Studentė

39

Eglė Žukovskienė

Mokytoja metodininkė

Mokytoja dirbanti pagal  priešmokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

40

Liudmila Mikučionienė

Mokytoja 

Mokytoja dirbanti pagal  ikimokyklinio ugdymo programą

Aukštasis

41

   

Mokytoja dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REKVIZITAI

Kodėlčiukas, Vilniaus Lopšelis – Darželis

Įmonės kodas: 190031459

Adresas: Laisvės pr. 59, LT – 07190 Vilnius

Telefonas: (85) 241 3988

Darbo laikas: I–V 06.30 – 18.30